لوله بازکنی شرق تهران

شرکت لوله بازکنی شرق تهران و تخلیه چاه شرق تهرانپارس سرویس با چندین سال سابقه و داشتن نیروهای متخصص و مجرب، آماده ارائه خدمات در زمینه ی لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، در آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب و چاه، رفع بوی چاه فاضلاب، تخلیه و لایه روبی چاه فاضلاب است.

لوله بازکنی شرق تهران و لوله بازکنی تهرانپارس به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، خدمات مطمئن و با کیفیت و به موقعی را به مشتریان و همشهریان عزیز در سراسر تهران ارائه می کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، گرفتگی توالت فرنگی، نشتی آب و …. می توانید با شماره 09195035080 عزتی تماس بگیرید.

لوله بازکنی شرق تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه چیست و چه روش هایی دارد؟ چه عواملی سبب پرشدن چاه و گرفتگی چاه می شود؟ پر شدن چاه، بسته به عوامل مختلف، در زمانهای مختلفی اتفاق می افتد.

برای اینکه چاه ساختمان کشش بیشتری داشته و آب بیشتری را در خاک نفوذ دهد. باید پس از تخلیه کردن چاه، شروع به لایروبی چاه فاضلاب کنیم تا لایه های دیواره های چاه کنده شده و آب راحت تر به زمین نفوذ کند.

گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد.

لوله بازکنی تهرانپارس

چگونه پر شدگی چاه فاضلاب را تشخیص دهیم؟

 • از محل کفشوی و سیفون چاه توالت و دستشویی منزل بوی نامطبوعی به مشام می رسد.
 • معمولاً برای تهویه چاه فاضلاب و خروج گازهای درون چاه، تا بلندترین نقطه ساختمان هواکش یا لوله ونت تعبیه می شود.
 • چنانچه مادر چاه فاضلاب در محوطه حیاط باشد، به علت پرشدن چاه سطح موزاییک فرش روی دهانه آن خیس می شود.
 • در صورت پر شدن چاه فاضلاب نیاز به تخلیه چاه فوری است.
 • در موارد حاد پر شدن چاه فاضلاب با بی کششی آب و به اصطلاح بالازدن و پس زدن آب و فضولات در توالت، آب و کف صابون در کفشوی حمام، همچنین در سیفون دستشویی و یا آشپزخانه مشخص می شود.
 • در چنین مواردی به نظر می رسد که در مسیرها، گرفتگی بوجود آمده است.

در این زمان کافی است تنها با شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید تا فورا با ارائه بهترین خدمات با نازل ترین قیمت شما را یاری کنند.
شماره تماس : 09195035080 عزتی

خدمات لوله بازکنی شرق تهران

 • لوله بازکنی با استفاده از جدیدترین دستگاه تراکم هوا و فنرهای فولادی استاندارد
 • تشخیص ترکیدگی لوله فوری و تضمینی با جدیدترین دستگاه لوله بازکنی
 • بازکردن لوله سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب و چاه
 • خارج کردن وسایل قیمتی شامل طلا، پول و گوشی موبایل و … از چاه و لوله فاضلاب
 • تعمیر و رفع گرفتگی لوله های سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی
 • ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان در آپارتمان، منازل مسکونی، آشپزخانه، تجاری و مناطق صنعتی
 • لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی و تراکم هوا برای تمامی لوله های ساختمان (آَشپزخانه، سرویس بهداشتی، پشت بام، پارکینگ، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام)
 • نصب تخصصی شیرآلات ساختمانی، شیرآلات آشپزخانه و شیرآلات سرویس بهداشتی
 • ارائه انواع لوله کشی ساختمان، رادیاتور و تعمیرات

با تخلیه چاه شرق تهران و لوله بازکنی شرق تهران دیگر دغدغه ای نداشته باشید. در زمان مشکل بدون هیچ سردرگمی و تنها با یک تماس ما به امداد شما خواهیم شتافت!

روش های مختلف تخلیه چاه شرق تهران به چه صورت است؟

 1. یکی از روش های مرسوم برای تخلیه چاه توالت فرنگی و ایرانی به وسیله تلمبه دستی و فنجانی و قیفی می باشد.
 2. یکی دیگر از روش های تخلیه چاه و لوله بازکنی لوله توالت فرنگی و ایرانی استفاده از دیلم میباشد.
 3. از دیگر روش های تخلیه چاه و کاسه توالت استفاده از پمپ میباشد. این روش نیز از روش های معمول تخلیه چاه میباشد.
 4. به یکی دیگر از روش های لوله بازکنی و تخلیه چاه که استفاده کردن از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی چاه توالت فرنگی و سیفون توالت ایرانی است.

 


نکته مهم: استفاده از روش های یک و دو و سه ذکر شده در بالا معمولا برای گرفتگی های ساده و کوچک پیشنهاد میشود. اما استفاده از روش چهارم، دستگاه تراکم هوا تخلیه چاه برای گرفتگی های شدید لوله و چاه میباشد.

لوله بازکنی توالت شرق تهران

دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی برای گرفتگی های مختلف ساخته شده است و تنظیم فشار برای فشار های گوناگون در آن تعبیه شده است. این دستگاه برای هر نوع گرفتگی از اندازه فشار، دستگاه تراکم لوله بازکنی استفاده میشود. از آنجا که برای لوله بازکنی از آن استفاده میشود دارای صدای زیادی هنگام باز کردن گرفتگی های بزرگ و استفاده از فشار بالای آن میباشد.

کار این دستگاه تراکم هوا بدین صورت است که هوا را داخل خود متراکم میکند و سپس با شدت زیادی که مورد تنظیم میباشد آن را رها میکند. و بدین صورت سبب باز شدن گرفتگی لوله و چاه میشود.

هشدار مهم: استفاده از این دستگاه برای هر گرفتگی لوله و چاه توصیه نمیشود!

و هم چنین افراد بی تجربه نمیتوانند خود از دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی استفاده کنند. بلکه تخصص کافی نیاز است و برای لوله بازکنی در تهران میتوانید با شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران تماس بگیرید و از افراد متخصص این کار در شرکت تهرانپارس بهره ببرید.

شماره تماس: 09195035080 عزتی

چرا لوله بازکنی شرق تهران و تخلیه چاه شرق تهران را باید انتخاب کنیم؟

 • ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت تضمینی و فوری
 • اعزام فوری نیروی متخصص لوله بازکن و تخلیه چاه
 • ارائه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
 • رفع گرفتگی هر گونه لوله گرفته شده
 • ارسال سرویس کار از نزدیک ترین محل، فوری
 • سرویس دهی در تمام نقاط تهران
 • دارای نیروی ماهر و با اخلاق
 • دستمزد منصف و لوله بازکنی ارزان و تخلیه چاه ارزان
 • خدمات تضمینی با قیمت مناسب و ارزان
 • باز کردن لوله با دستگاه، فنر و پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و بدون کثیف کاری با رعایت کامل نکات بهداشتی
 • ارائه خدمات لوله بازکنی بدون تعطیلی و شبانه روزی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق و شهر تهران

لایروبی چاه چیست؟

لایروبی چاه یکی از عملیات‌های مخصوص چاه است که در آن بخش‌های مختلف چاه را پاکسازی کرده و اقدام به لایروبی آن می‌کنند.

 • لایروبی چاه عبارت است از جداسازی لایه های زائد از دیواره و کف چاه
 • لایروبی چاه به مانند زنده کردن چاه می‌باشد. لایه‌ها فاضلاب در طول سالیان سال به دیواره‌ها و کف چاه چسبیده اند و بر روی آن لایه های ضخیم ایجاد کرده اند.
 • این لایه ها باعث جلوگیری از جذب آب می شود و جلوی فعالیت چاه را می گیرد.
 • در واقع این لایه های زائد نفس چاه را می گیرند. برای کارکرد بهتر چاه باید این لایه ها از بین بروند.

تعمیرات لوله و خدمات لوله بازکنی شرق تهران و تخلیه چاه ساختمان خود را به ما بسپارید. لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس سرویس عزتی شماره تماس: 09195035080 عزتی

لوله بازکنی فوری شرق تهران

خدمات تخلیه چاه تهرانپارس

 • تخلیه چاه توسط ماشین آلات پیشرفته و پمپ های فشار قوی
 • لایروبی مواد از شبکه فاضلاب و چاه
 • خدمات کف تراشی چاه، فاضلاب و لجنکشی
 • کول گذاری و طوقه چینی چاه
 • رفع بوی بد فاضلاب و چاه در ساختمان، دستشویی، حمام، توالت و آشپزخانه
 • ارائه خدمات تخصصی لوله کشی فاضلاب در منزل و ساختمان ها
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله های فاضلاب چدنی قدیمی

 


خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران با خدمات عالی و باکیفیت و قیمت ارزان در کلیه مناطق تهران!!

شرکت خدماتی لوله بازکنی و تخلیه چاه ارزان با افتخار آماده خدمت به همه هموطنان عزیز در شهر تهران می باشد. تخلیه چاه و لوله بازکنی جزو خدمات فنی و تخصص ما است که نیروهای متخصص خود را در کوتاه ترین زمان ممکن پیش شما می فرستیم.

لوله بازکنی شرق تهران

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس با چندین سال سابقه و تجربه این امکان را به مشتریان عزیز می دهد که در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه خدمات باکیفیتی را ارائه دهد.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه باکیفیت، فوری و از همه مهم تر ارزان یکی از دغدغه روزمره ساکنین شهری همچون تهران است. دیگر دغدغه این مشکل را نداشته باشید، برای اطلاعات بیشتر کافی است تنها با ما تماس بگیرید: 09195035080 عزتی

چه عواملی سبب گرفتگی لوله میشود؟

بهترین راه برای اینکه از گرفتن لوله فاضلاب در آشپزخانه، حمام و توالت جلوگیری کنید این است که از ورود مواد زائد مانند پسماند مواد غذایی و تفاله چای، دانه های برنج، تکه های نان، دستمال کاغذی، تیغ، موی اصلاح شده بدن و دیگر موارد در حمام و سرویس بهداشتی به درون فاضلاب جلوگیری نمایید.

لوله بازکنی ارزان در شرق تهران

عواملی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب و آب می شوند عبارتند از:

 1. شایع ترین علت گرفتی سرویس بهداشتی که شما را به استفاده از خدمات لوله بازکنی نیازمند میکند نوار بهداشتی و دستمال توالت میباشد.
 2. مهم‌ترین دلیل بسته شدن راه فاضلاب، روغن است. ما به خیال اینکه روغن هم مانند آب مایع است و همراه با آب به داخل فاضلاب می‌رود، ته مانده روغن را وارد سینک می‌کنیم. بهترین راه این است روغن داخل ظروف یک بار مصرف شیشه ای ریخته شود و بعد از سرد شدن درب آن را بسته و در سطل زباله بیاندازید.
 3. ماکارونی، برنج، نشاسته، ژله، غذاهای فیبردار، سیب زمینی، پرتقال، موز، و میوه‌های دیگر در این گروه از شایع‌ترین دلایل برای گرفتگی سینک آشپزخانه می باشند.
 4. مراقب پوست تخم مرغ هم باشید. پوسته‌ی بیرونی هم بسیار نازک است و هم بسیار سخت است. به همین جهت به‌ راحتی در لای درزهای لوله و اتصالات گیر می‌کند و باعث جمع شدن مواد دیگر می شود.

نیروهای متخصص شرکت لوله بازکنی شرق تهران آماده خدمات دهی به شما عزیزان در این حوزه میباشند. کافیست که تنها با ما تماس بگیرید: 09195035080 عزتی

لوله بازکنی شرق تهران تهرانپارس

روش های لوله بازکنی شرق تهران به چه صورت است؟

 1. لوله بازکنی شیمیایی یا محلول لوله بازکن اسیدی
 2. لوله بازکنی فنرزنی دستی
 3. لوله بازکنی با دستگاه فنرزنی

 


یکی از ساده ترین و رایج ترین نوع آن لوله بازکنی شیمیایی است که این روش برای گرفتگی های جزئی و سطحی قابل استفاده می باشد.

استفاده از لوله بازکنی با مواد شیمیایی برای از بین بردن چربی و بوی بد فاضلاب و گرفتگی های چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی مناسب می باشد.

روش دیگر از انواع لوله بازکنی، لوله بازکنی به روش فنر است. که به دو روش فنر لوله بازکنی دستی و فنر لوله بازکنی توسط دستگاه انجام می شود.

یکی از بهترین روش های تضمینی و مطمئن برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب استفاده از لوله بازکنی با فنر است که شرکت لوله بازکنی شرق تهران با نیروهای متخصص در این امر آن را ارائه میدارد.

در هر صورت بهتر است برای رفع گرفتگی های لوله های فاضلاب که باعث مسدود شدن لوله های ساختمان شده اند با شرکت لوله بازکنی شرق تهران تماس بگیرید.

افتخار ما خدمت به مشتریان عزیز در سراسر تهران می باشد که به صورت شبانه روزی و فوری و با بهترین قیمت در خدمت شما همشهریان عزیز می باشیم.

در زمان مشکل بدون هیچ سردرگمی و تنها با یک تماس ما به امداد شما خواهیم شتافت!

بهترین لوله بازکنی شرق تهران

چگونه با شرکت خدماتی لوله بازکنی شرق تهران و تخلیه چاه شرق تهران در ارتباط باشیم؟

لوله بازکنی شبانه روزی ارزان شرق تهران و تخلیه چاه شرق تهران آماده ارائه خدمات فوق به صورت تضمینی در تمامی ساختمان های مسکونی، تجاری، سازمان و ادارات، بیمارستان، مجتمع های ورزشی و تقریحی، شرکت های دولتی و خصوصی در تمامی نقاط شهر تهران می باشد.

در هر جای شهر تهران که هستید اصلا نگران نباشید! اگر دچار هر گونه مشکل در لوله بازکنی و تخلیه چاه شدید به راحتی می توانید با لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران تماس بگید.

از خدمات باکیفیت و حرفه ای نیروهای متخصص تیم تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران در محل موردنظر خود با قیمت ارزان بهره مند شوید!

فقط و فقط با یک تماس! همین حالا با ما تماس بگیرید!

شماره تماس: 09195035080 عزتی

لوله بازکنی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *