باز کردن لوله فاضلاب در تهرانپارس

باز کردن لوله فاضلاب در تهرانپارس یکی دیگر از خدمات مهم لوله بازکنی تهرانپارس می باشد. تمامی خدمات ما به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته بدون تعطیلی در تمام مناطق تهرانپارس در کمتر از نیم ساعت با کمترین قیمت انجام می شود.

حتما برای شما هم پیش آمده که در خانه خود دچار مشکل باز کردن لوله فاضلاب شده باشید. صحنه ای را دیده اید که آب از لوله های فاضلاب عبور نمی کند و باعث مسدود شدن لوله فاضلاب شده است.

یکی از معضلات آشپزخانه های ایرانی گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی است که هر خانم خانه داری را ناراحت و عصبانی می کند. زمانی را به خاطر بیاورید که سینک ظرفشویی آشپزخانه تان از آب کثیف پر شده است.

باز کردن لوله فاضلاب در تهرانپارس

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه

از لوله های زیر سینک ظرفشویی آب در حال ریختن است و داخل کابینت پر از آب می شود حس خیلی بدی است که حتما تجربه کرده اید. در چنین مواقعی باید چیکار کنیم؟ چطور مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را حل کنیم؟

اگر به چنین مشکلی برخوردید با شرکت لوله بازکنی در تهرانپارس تماس بگیرید تا ما در کوتاه ترین زمان مشکل تان را حل نماییم.
شماره تماس: 09195035080 عزتی

به هنگام گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب ظرفشویی و سرویس بهداشتی چیکار کنیم؟

بهترین کار این است که سیفون یا شترگلو زیر سینک ظرفشویی را باز کنید. اولین کاری که باید برای باز شدن مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی داخل آشپزخانه انجام دهید استفاده از ابزار لوله بازکن خانگی مثل تلمبه است.

تلمبه به خاطر مکشی که دارد می تواند تمام آشغال ها و مواد اضافی که در لوله آب گیرکرده است را با فشار به سمت بیرون ببرد و راه آب را باز کند.

روش دیگر برای باز کردن لوله فاضلاب

اگر روش بالا جواب نداد بهتر است از محلول و مواد شیمیایی لوله بازکن که به صورت مایع یا جامد هستند استفاده کنید. این مواد شیمایی به خاطر اسیدی بودن، مواد زاید و لجن داخل لوله ها را در خود حل می کند و باعث باز کردن لوله فاضلاب می شود.

رفع گرفتگی سینک آشپزخانه در تهرانپارس

گیرکردن اجسام در لوله فاضلاب

اما اگر متوجه شدید که جسم سختی در لوله فاضلاب گیر کرده است. بهتر است دست نگه دارید و با افراد یا شرکت های خدماتی لوله بازکنی تماس بگیرید.

زیرا اگر خودتان بخواهید به هر روشی که شده راه لوله های آب را بازکنید ممکن است خسارت زیادی به ساختمان وارد کنید. در نتیجه کار افراد متخصص لوله بازکنی را بیشتر می کنید و در مقابل باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید.

شرکت خدماتی لوله بازکنی تهرانپارس آماده ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، باز کردن لوله فاضلاب و رفع گرفتگی توالت در تهرانپارس به همشهریان عزیز در سراسر تهران می باشد. جهت ارتباط با ما می توانید با شماره تلفن های 09195035080 عزتی تماس بگیرید.

برای رفع گرفتگی لوله ها و چاه فاضلاب خانه خود پیشگیری کنید

شما خیلی راحت می توانید با رعایت کردن یکسری نکات ریز از به وجود آمدن مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب در خانه و ساختمان خود جلوگیری کنید. اول از اینکه باید یادتان باشد که ورود هر گونه مواد ریز و درشت به داخل لوله های آب می تواند باعث بسته شدن راه های لوله آب فاضلاب شوند. بنابراین بهتر است از ورود اشیاء و مواد خوراکی به درون لوله های آب بپرهیزید و مراقب باشید.

گرفتگی لوله فاضلاب در تهرانپارس

عوامل گرفتگی لوله های فاضلاب

یکی دیگر از عوامل گرفتگی لوله های فاضلاب و سینک ظرفشویی تجمع چربی و ذرات مواد غذایی داخل لوله های آب هستند که از راه سینک وارد لوله های ساختمان می شوند.

پیشنهاد ما به شما این است که بر روی فضای باز سینک ظرفشویی توری مخصوصی را قرار دهید و از ورود مواد ریز به داخل سیفون ظرفشویی جلوگیری نمایید.

به نکته مهم زیر دقت کنید

توجه کنید: همان طور که می دانید تخلیه چاه و باز کردن لوله فاضلاب جزو مواردی است که حتما باید با دقت زیاد و رعایت نکات بهداشتی انجام شود. زیرا چاه فاضلاب و لوله های آب پر از انواع ویروس و میکروب های گوناگون است. بنابراین اگر در محیط خانه و عمومی مراقب این مساله نباشید ممکن است سلامتی تان را به خطر بیندازد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس در شهر تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و بازکردن لوله فاضلاب است. شما می توانید با شماره های 09195035080 عزتی با ما در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما حل شود.

چند روش کاربردی و بی دردسر برای بازکردن لوله فاضلاب آب

شرکت لوله بازکنی در تهرانپارس پیشنهادات خوبی برای شما دارد. شما با استفاده از این روش های کوچک می توانید مشکلات ساده خود را حل کنید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با نمک و سرکه

یکی از روش های ساده و بی خطر که هر خانم خانه داری می تواند از آن برای گرفتگی سینک ظرفشویی و روشویی دستشویی وحمام استفاده کند ترکیب کردن نمک و سرکه است.

برای این کار شما اول باید یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه را باهم مخلوط کنید (البته در این روش می توانید اول به مقدار کافی نمک داخل لوله آب ریخته و سپس بر روی آن سرکه بریزید).

باز کردن لوله فاضلاب در تهرانپارس

به هنگام ترکیب این دو ماده گازی را مشاهده خواهید کرد، که باید همون لحظه زمانی که حالت اسیدی این مواد وجود دارد آنرا به داخل فاضلاب بریزید. حالت اسیدی بودن این مواد باعث میشود چربی ها و مواد زائد مثل مو و هر نوع مواد ریزی که داخل لوله های آب قرار دارد شسته و تمیز شود.

بهتر است این کار را در آخرشب یا زمان هایی که دیگر نیاز به شستشو ندارید انجام دهید. زمانی که محلول را داخل لوله آب ریختید باید حداقل 1 الی 2 ساعت اجازه دهید به همان شکل بماند. سپس با آب گرم و با فشار بالا داخل سینک ظرفشویی را بشویید تا تمامی مواد از داخل لوله آب به راحتی کنده شود و از بین برود.


باز کردن لوله فاضلاب ظرفشویی با جوش شیرین و نمک

این هم یک روش بسیار موثر برای باز کردن لوله فاضلاب است. برای این کار به نصفه لیوان نمک خوراکی و نصفه لیوان جوش شیرین نیاز است که باید آنها را باهم ترکیب کنید. بعد از اینکه مواد را با هم ترکیب کردید بلافاصله مواد را درون سینک ظرفشویی یا لوله فاضلاب سرویس بهداشتی بریزید.

سپس به مدت نیم ساعت تا یک ساعت صبر کنید و بعد محل موردنظر را با آب جوش بشورید. ترکیب شیمایی نمک و جوش شیرین به همراه آب داغ باعث از بین رفتن جرم ها و چربی ها داخل فاضلاب می شود. ( البته در این روش شما می توانید به جای نمک نیز از سرکه استفاده نمایید.)

لوله بازکنی تهرانپارس

استفاده از جوهر نمک برای باز کردن لوله فاضلاب

به هنگام استفاده از این روش بسیار احتیاط کنید و حتما نکاتی که گفته می شود را رعایت کنید. برای انجام این کار بهتر است از جوهر نمک های بدون بو که بوی نامطبوعی ندارند استفاده نمایید. قبل از شروع کار از یک دستکش پلاستیکی برای محافظت از دستان خود و یک ماسک برای محافظت از ورود مواد شیمایی به داخل دستگاه تنفسی خود حتما استفاده کنید.

لوله بازکن در تهران پارس

چگونه اینکار را انجام دهیم؟

در یک سطل متوسط به میزان 4/3 گالن آب سرد بریزید و سپس حدود 3 الی 4 فنجان جوهرنمک به آن اضافه کنید. این ترکیب شیمیایی را با یک قاشق چوبی کهنه یا وسیله ای که به آن نیاز ندارید مخلوط کنید. در هنگام ترکیب کردن مواد شیمایی آب سرد و جوهرنمک گاز و گرمایی را مشاهده خواهید کرد که در این مرحله باید بلافاصله مواد را به داخل فاضلاب بریزید.

سپس به مدت نیم ساعت تا یک ساعت صبر کنید. بعد از آن می توانید محل مورد نظر را با آب داغ شستشو دهید. مراحل مورد نظر را در صورت نیاز می توانید مجددا تکرار کنید تا مواد زاید و لجن های داخل لوله های فاضلاب آب به خوبی کنده شده و راه لوله های آب کاملا باز شوند.

استفاده از محلول لوله بازکن برای بازشدن لوله های فاضلاب

در بازار محلول های لوله بازکنی وجود دارد که مخصوص چاه فاضلاب و سرویس بهداشتی و حمام و سینک ظرفشیویی ساخته شده اند. این محلول ها به صورت مایع و جامد موجود می باشند. محلول های لوله بازکن هر کدام کاربرد خاص خود را دارد.

بعضی از این محول ها برای از بین بردن چربی و ذرات مواد غذایی استفاده می شود و محلول های لوله بازکن قوی تر نیز برای از بین بردن مو و مواد ریزی که داخل لوله های سرویس بهداشتی و حمام جمع شده است کاربرد دارند.

بازکردن لوله در تهرانپارس

چگونه با محلول اسیدی کار کنیم؟

روش کار به این صورت هست که شما طبق دستورالعمل روی بسته بندی محلول لوله بازکن مراحل را انجام می دهید. پس از مدت زمان گفته شده روی محلول محل موردنظر را حتما با آب باید بشویید. زیرا در صورت باقی ماندن محلول شیمایی درون لوله های فلزی و پلاستیکی موجب پوسیدگی آنها می شود.


نکته مهم در استفاده از محلول لوله بازکن

اگر از محلول لوله بازکن به صورت جامد استفاده می کنید، بعد از گذاشتن آن داخل دریچه فاضلاب باید آب را به صورت قطره قطره روی آن باز کنید تا در هنگام حل شدن وارد لوله های فاضلاب شده و هر گونه مواد اضافی و چربی ها را داخل لوله های آب از بین ببرد و شستشو دهد.


تماس با شرکت خدماتی لوله بازکن در تهرانپارس برای رفع مشکل بازشدن لوله های فاضلاب

گاهی پیش می آید که جنس سخت و سفتی نظیر مواد پلاستیکی یا اشیای قیمتی داخل لوله فاضلاب گیر می کند و باعث جمع شدن آب در محل موردنظر می شود. در اینجا اگر با هیچ کدام از روش گفته شده در بالا مشکل شما حل نشد بهتر است ریسک نکنید و با ما تماس بگیرید.

همان طور که می دانید شرکت های خدماتی لوله بازکنی و چاه فاضلاب در سراسر تهران از جمله لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی شرق تهران، لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی جنوب تهران وجود دارد که به راحتی شما می توانید در صورت نیاز با افراد و شرکت های خدماتی موردنظر تماس بگیرید.

بازکردن لوله فاضلاب در تهرانپارس

چرا از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس کمک بگیریم؟

شرکت خدماتی لوله بازکنی تهرانپارس توسط تجهیزات و دستگاه های مخصوص باز کردن لوله فاضلاب به راحتی و در کمترین زمان مشکل شما را حل خواهد کرد.

اگرچه ظاهرا تخلیه چاه تهرانپارس و باز کردن لوله فاضلاب کار ساده ای به نظر می آید، اما باید بدانید که رعایت نکات بهداشتی و مهارت در این کار بسیار بسیار مهم می باشد که باید از بروز هر گونه مشکلی برای افراد خانواده و ساکنین مجتمع جلوگیری کنید.

تخلیه چاه و لوله بازکنی؛ شغلی خدماتی و تخصصی است که نیازمند ابزار و نیروی باتجربه و متخصص است. شرکت خدماتی لوله بازکنی تهرانپارس با سابقه  دیرین به صورت تمام وقت و شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

برای تخلیه چاه و خدمات لوله بازکن و خدماتی از جمله تعمیر و بازسازی لوله های ساختمانی و باز کردن لوله فاضلاب ساختمان و منازل با شماره 09195035080 عزتی تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در تهرانپارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *