رفع گرفتگی لوله تهرانپارس

رفع گرفتگی لوله خانه و محل سکونت خود را به شرکت لوله بازکنی تهرانپارس بسپارید. شرکت لوله بازکنی تهرانپارس با سرویس کاران حرفه ای و با اخلاق، قیمت پایین و خدمات باکیفیت، تضمین بدون تعطیلی به صورت 24 ساعت شبانه روز در سراسر تهران آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز می باشد.

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس در تهران با چندین سال سابقه و داشتن نیروهای متخصص و مجرب، آماده ارائه خدمات در زمینه ی لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، در آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب و چاه، رفع بوی چاه فاضلاب، تخلیه و لایه روبی چاه فاضلاب و رفع گرفتگی لوله است.

کافی است که تنها با شرکت خدماتی لوله بازکنی ارزان تهرانپارس شهر تهران تماس بگیرید! 09195035080 عزتی

رفع گرفتگی لوله تهرانپارس

حتما برای شما هم پیش آمده که با مشکل گرفتگی لوله آب فاضلاب، گرفتگی لوله سرویس بهداشتی و رفع گرفتگی لوله آشپزخانه خود مواجه شده اید.

آیا می دانستید بدون توجه به مواد چرب، مو، پلاستیک و وسایل کوچک که به درون لوله ها میریزید، باعث گرفتگی لوله خانه های خود می شوید؟

بله درست است مواد چربی که به درون لوله میریزید به دیواره لوله فاضلاب می چسبند و به مرور زمان رسوب می کنند.

همین رسوبات باعث انسداد جریان آب می شوند که شما دچار مشکل گرفتگی لوله خواهید شد.

اما دیگر نگران گرفتگی لوله خانه خود نباشید!

کافی است که تنها فقط با شرکت لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید. ما سریعا سرویس کار خود را به محل موردنظر می فرستیم تا مشکل شما را در کمترین زمان ممکن حل نماید.

شماره تماس: 09195035080 عزتی

لوله بازکنی تهرانپارس

چه عواملی باعث گرفتگی لوله می شود؟

عوامل زیادی باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شوند. ما در اینجا مهمترین عواملی را باعث ایجاد این مشکل می شود مطرح می کنیم.

 


گرفتگی لوله با روغن و چربی

روغن دشمن اصلی لوله های فاضلاب است. گرفتگی چربی به دلیل آشپزی و شستشوی ظروف چرب در سینک ظرفشویی عاملی برای گرفتگی لوله است.

در ظاهر شاید به نظر برسد موردی نداره که این مواد را به دورن لوله آب بریزید اما این چربی های شسته شده به مرور زمان به دیوارهای لوله چسبیده و سفت می شوند.

برای پیشگیری از چنین اتفاقی بهتر است که با وسیله ای مثل توری های کوچک برای مسیر راه آب سینک ظرفشویی خود استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این است که هر چند وقت یکبار از محلول لوله بازکن خانگی یا محلول لوله بازکن شیمیایی برای پیشگیری از گرفتگی لوله استفاده نمایید.

 

گرفتگی لوله با تفاله چای و مواد غذایی

یکی از عوامل گرفتگی لوله های فاضلاب تفاله های چای، قهوه، مواد غذایی نشاسته دار مانند برنج و ماکارونی، ژله، غذاهای فیبردار، پوست تخم مرغ و استخوان ماهی هستند که برای لوله مثل سم عمل می کنند.

درست است که صافی سینک جلوی ورود این مواد را می گیرد، اما باید بدانید که بخشی از این مواد همیشه از صافی رد می شوند.

مثلا تفاله های چایی وقتی وارد لوله می شوند به جداره های لوله می چسبند و در جذب مواد دیگر بسیار موثر هستند. بنابراین توصیه می شود به هنگام شستن قوری تفاله ها را کامل به درون سطل بریزید و مواظب باشید وارد لوله آب نشود.

یا مواد غذایی نشاسته دار نیز وقتی با آب ترکیب می شوند حجمشان دو برابر شده و در نتیجه خاصیت چسبندگی شان افزایش می باید. پیشنهاد می شود حتما قبل از ظرف شستن این مواد را در جدا کرده و بدون سطل آشغال بریزید.

حالا متوجه شدید که این تصور که زباله های کوچک و مواد ریز که به راحتی از لوله آّب عبور می کنند یک تصور کاملا غلطی است. زیرا در اکثر اوقات همین زباله ها باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شوند.


اما دیگر نگران گرفتگی لوله فاضلاب نباشید. هر نوع مشکل لوله کشی فاضلاب و باز کردن لوله های فاضلاب را به ما بسپارید. شرکت خدماتی لوله بازکنی تهرانپارس آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز در همه مناطق تهران است.

خدمات تخصصی لوله بازکنی تهرانپارس

 • بازکردن لوله با دستگاه، فنر و پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی با دستگاه جدید و فنر به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و حمام
 • رفع گرفتگی راه آّب و لوله فاضلاب
 • خارج کردن وسایل قیمتی مثل طلا و موبایل از چاه و توالت و لوله های فاضلاب
 • بازکردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • بازکردن لوله های چدنی قدیمی
 • رفع گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری
 • رفع انواع گرفتگی های سخت سیمانی توسط سرویس کار حرفه ای با استفاده از تجربه و ابزارآلات لوله بازکنی قوی و بروز
 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، عیب یابی و تعمیرات اجزای داخلی توالت فرنگی و تعمیرات فلاش تانک
 • رفع گرفتگی لوله های آب گرم که سبب جلوگیری از خروج آب از لوله می شود. (رفع گرفتگی لوله های آّب گرم حمام، دستشویی، آشپزخانه و شوفاژ)
 • رفع بوی بد فاضلاب توالت، حمام، آشپزخانه و …
رفع گرفتگی لوله فاضلاب تهرانپارس

مراحل لوله بازکنی توسط شرکت خدماتی لوله بازکنی تهرانپارس به چه صورت است؟

اگر توالت فرنگی یا توالت دستشویی منزل خود گرفته شد. یا اینکه سینک ظرفشویی آشپزخانه خود به هر دلیلی گرفته شد و با روش های لوله بازکنی خانگی مشکل شما رفع نشد. کافیست با شماره تماس 09195035080 عزتی تماس بگیرید. هر جای تهران باشید ما در عرض نیم ساعت در محل موردنظر آماده خواهیم شد.

روش لوله بازکنی با فنر

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای روش لوله بازکنی با فنر:

 • یک دستگاه ژنراتور که به برق وصل شود.
 • فنر لوله ای در متراژهای مختلف 2 تا 10 متری که در مدل های مختلفی وجود دارد
 • یک نفر متخصص برای انجام مراحل لوله بازکنی

 

 

 1. ابتدا محل گرفتگی را بررسی و دلیل مشکل را پیدا کنید.
 2. سپس توسط دستگاه لوله بازکنی با توجه به نوع گرفتگی لوله، فنر مخصوص به آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی وصل کنید.
 3. دستگاه لوله بازکنی فنرزنی را به آرامی به داخل لوله وارد کنید. زمانی که احساس کردید که فنر جایی گیر کرده یعنی به محل گرفتگی رسیدید.
 4. حالا دستگاه لوله بازکنی را روشن کنید و با دقت و کم کم فنر را داخل لوله بچرخانید تا گرفتگی برطرف شود.
 5. این مرحله بسیار حساس است زیرا اگر فرد لوله بازکن ماهر نباشد خسارت جبران ناپذیری به لوله های فاضلاب شما وارد خواهد کرد که منجر به تعویض لوله های فاضلاب شما می شود.
 6. در نهایت زمانی که رفع گرفتگی لوله انجام شد، محل موردنظر را با آب ولرم شستشو و تمیز کنید.
رفع گرفتگی لوله فاضلاب در تهرانپارس

روش لوله بازکنی با تراکم هوا

این روش رفع گرفتگی لوله توسط پمپ های فشارقوی صورت می گیرد. زمانی که توسط خاک و فضولات لوله گرفته شده باشد از این نوع لوله بازکن استفاده می شود.

روش کار به این صورت هست که با تلنبه زدن، هوا داخل دستگاه فشرده می شود و عقربه موجود روی دستگاه فشار هوای داخل دستگاه را نشان می دهد.

با قرار دادن دهانه دستگاه بر روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکن، هوای فشرده داخل دستگاه به درون لوله وارد می شود و گرفتگی های درون لوله باز می شود.

توجه کنید برای استفاده از این دستگاه باید دهانه را محکم روی لوله نگه دارید تا هوا خارج نشود. در صورت بازشدن لوله، بهتر است چندین بار این کار را انجام دهید.

رفع گرفتگی لوله در تهرانپارس

رفع گرفتگی لوله با تمیز کردن زانویی

زیر سینک ظرفشویی داخل کابینت خود قطعه لوله ای وجود دارد که کاملا مشخص است. لوله ای به شکل خمیده که شباهتی به زانوی انسان دارد.

به همین علت به این قطعه، لوله زانویی می گویند. همین قطعه کوچک به خاطر شکل ظاهری اش می تواند باعث گرفتگی لوله شود.

بنابراین یکی از روش های بازکردن لوله فاضلاب ظرفشویی این است که ابتدا قسمت زانویی را باز کنید. سپس آن را کامل شسته و مواد شوینده کاملا تمیز و جرم گیری کنید. و در مرحله آخر دوباره آن را سر جایش بزنید.

توجه کنید این کار کمی کثیف کاری دارد که بهتر است قبل از انجام این کار داخل کابینت را کامل خالی کنید و کف زمین را با پارچه یا روزنامه بپوشانید.

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس باکیفیت، فوری و از همه مهم تر ارزان یکی از دغدغه روزمره ساکنین شهری همچون تهران است.

برای اطلاعات بیشتر کافی است تنها با ما تماس بگیرید: 09195035080 عزتی

 

چرا باید برای رفع گرفتگی لوله با شرکت لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیریم؟

لوله بازکنی حرفه ای با دستگاه پیشرفته تخصص ماست. شرکت لوله بازکنی تهرانپارس در تمام روزهای هفته و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

 • لوله بازکنی 24 ساعت شبانه روزی
 • پوشش تمام نقاط تهران
 • حضور در تمام نقاط تهران در نیم ساعت
 • تضمین کیفیت و بدون تعطیلی
 • فرستادن نیروهای متخصص و حرفه ای

لوله بازکنی تهرانپارس به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، خدمات مطمئن و با کیفیت و به موقعی را به مشتریان و همشهریان عزیز در شهر تهران ارائه می کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، گرفتگی توالت فرنگی، نشتی آب و …. فقط کافیست در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *